Nasze marki

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy a w ciągu 48 godzin nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
celem przeprowadzenia krótkiego wywiadu oraz zebrania niezbędnych informacji.

Zaznacz wszystkie.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie wskazanych w zgłoszeniu danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Promocji oraz postępowania reklamacyjnego w Promocji. Przekazuję dane osobowe w sposób dobrowolny. Jestem świadomy, że mam prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz prawo żądania ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Organizator, tj. spółka Selena SA z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Wyścigowa 56E, 53-012 Wrocław), wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000112580, numer NIP 894-000-55-23

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SELENA S.A. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez SELENA S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SELENA S.A. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail handlowych w celach marketingowych podmiotów współpracujących z SELENA S.A. (w szczególności spółek z Grupy SELENA) przez czas i w zakresie współpracy z SELENA S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SELENA S.A. treści, dotyczących oferty SELENA S.A na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SELENĘ SA oraz podmioty współpracujące SELENA S.A. (w szczególności spółki z Grupy SELENA) w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez w/w podmioty, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana.Preferujesz kontakt telefoniczny lub e-mail ?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji

  • Obniżenie temperatury

  • Hydroizolacja

  • Refleksyjność

  • Nie-
    rozprzestrzenianie ognia

  • Trwałość

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.
Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z tego serwisu.
Zmień ustawienia swojej przeglądarki, jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku Twojego komputera. Zasady Polityki Prywatności. Nie wyświetlaj więcej tego komunikatu.