Nasze marki

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy a w ciągu 48 godzin nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
celem przeprowadzenia krótkiego wywiadu oraz zebrania niezbędnych informacji.

Zaznacz wszystkie.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie wskazanych w zgłoszeniu danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Promocji oraz postępowania reklamacyjnego w Promocji. Przekazuję dane osobowe w sposób dobrowolny. Jestem świadomy, że mam prawo dostępu do treści podanych danych osobowych oraz prawo żądania ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Organizator, tj. spółka Selena SA z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Wyścigowa 56E, 53-012 Wrocław), wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000112580, numer NIP 894-000-55-23

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SELENA S.A. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez SELENA S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SELENA S.A. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail handlowych w celach marketingowych podmiotów współpracujących z SELENA S.A. (w szczególności spółek z Grupy SELENA) przez czas i w zakresie współpracy z SELENA S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U z 2017 r., poz. 1219 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez SELENA S.A. treści, dotyczących oferty SELENA S.A na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SELENĘ SA oraz podmioty współpracujące SELENA S.A. (w szczególności spółki z Grupy SELENA) w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez w/w podmioty, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie odwołana.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

 • Konsultacja telefoniczna

  Konsultacja telefoniczna

  • 606 298 495
  • Selena SA
   ul. Wyścigowa 56 E,
   53-012 Wrocław, Polska

 • Obniżenie temperatury

 • Hydroizolacja

 • Refleksyjność

 • Nie-
  rozprzestrzenianie ognia

 • Trwałość

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z tego serwisu.
Zmień ustawienia swojej przeglądarki, jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku Twojego komputera. Zasady Polityki Prywatności. Nie wyświetlaj więcej tego komunikatu.

Dowiedz się ile zaoszczędzisz

Krok 1/3

Zamów bezpłatną kalkulację oszczędności

Wypełnij formularz, nasz specjalista skontaktuje się, by porozmawiać o potrzebach i specyfice hali

Krok 2/3

Uzupełnij dane kontaktowe

Krok 3/3

Uzupełnij dane firmy

Potrzebne zgody