Kim jesteśmy?

Poznaj markę COOL-R

qazwe

Marka COOL-R to specjalistyczna marka dedykowana do obszaru hydroizolacji dachów. Podstawową i wyróżniającą cechą produktów spod znaku COOL-R jest ich wysoka refleksyjność i emisyjność.

Dzięki tym właściwościom dachy budynków nagrzewają się nawet 70% mniej, co przekłada się na spadek temperatury we wnętrzu nawet o 10°C. Wpływa to w znaczący sposób na redukcję kosztów eksploatacji budynków oraz jego energochłonności.

W przypadku dużych hal, oszczędność na klimatyzacji może wynieść nawet 25% rocznych kosztów. Lepsza efektywność energetyczna budynków to, mniejsza emisja CO2 do atmosfery oraz redukcja efektu „wysp gorąca” w miastach, który negatywnie wpływa na jakość życia ich mieszkańców i lokalny mikroklimat.

W ciągu kilku lat obecności na rynku, COOL-R rozwinął się szczególnie na rynkach krajów o ciepłym klimacie: Brazylia, Hiszpania, Turcja, Katar, ale również jest z powodzeniem aplikowany w takich krajach jak Polska czy Rosja.

Poznaj różnicę

Co nas wyróżnia?

COOL R logo

COOL-R to coś więcej niż produkt. Nasza usługa nie kończy się na sprzedaży produktu, lecz towarzyszymy klientowi na każdym etapie inwestycji. Począwszy od pierwszego kontaktu, przedstawiamy korzyści oraz kalkulacje oszczędności w przypadku obiektów klimatyzowanych. Weryfikujemy stan dachu oraz wykonujemy próbną aplikację, celem dobrania najlepszego rozwiązania. Samą instalację chłodnej powłoki wykonują tylko nasi certyfikowani partnerzy, a cały proces jest pod naszym nadzorem. Dzięki zaangażowaniu na każdym etapie procesu inwestycji, jesteśmy pewni, że dostarczamy rozwiązania zgodne w 100% z oczekiwaniami.

ghj
Szeroka oferta produktów

Doświadczeni
w hydroizolacjach

Od 25 lat jesteśmy producentem i dostawcą szerokiej gamy produktów do wykonania i renowacji dachów jak i wykonania hydroizolacji.

Nasza oferta zawiera:

  • papy i gonty
  • oddychające membrany
  • masy bitumiczne
  • uszczelniacze i kleje dekarskie
  • folie i taśmy dekarskie
  • płynne powłoki hydroizolacyjne
  • inne profesjonalne rozwiązania stosowane w obszarze hydroizolacji
Grupa Selena

Globalne doświadczenie

  • Sprzedaż do 100 krajów na Świecie
  • 17 zakładów produkcyjnych
  • 35 Spółek na całym Świecie

Marka COOL-R wchodzi w skład Grupy Selena składającej się z 35 spółek zagranicznych na całym świecie, w tym zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na 3 kontynentach. Selena realizuje zamówienia na rynkach 100 państw.

Działalność Grupy Selena obejmuje wszystkie etapy tworzenia produktów: począwszy od zaawansowanych badań, przez produkcję, dystrybucję, marketing, aż po sprzedaż na całym świecie. Na każdym etapie kreowania produktów Selena gwarantuje innowacyjne rozwiązania, które zapewniają utrzymanie najwyższych, światowych standardów, potwierdzonych licznymi nagrodami i międzynarodowymi certyfikatami jakości.

Obecnie Grupa Selena jest wśród trzech największych producentów piany poliuretanowej na świecie i skutecznie konkuruje na światowych rynkach chemii budowlanej z globalnymi koncernami o wieloletniej tradycji.

Kluczowym elementem strategii Grupy Selena jest jakość. Pojęcie “przewaga dzięki produktowi” oznacza, że w każdej kategorii produktów Grupa Selena dąży do tego, aby jej wyroby miały najwyższą pozycję jakościową.

Taka strategia zapewnia wysoki poziom zaufania klientów do produktów i rozwiązań Seleny. Grupa zatrudnia blisko 2000 osób na całym świecie.